*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


اخبار افق, اخبار افق شماره خبر: ٤١٨٨٢٨ ١٢:٤٤ - 1400/06/20   مرکز قرآن و حدیث حرم بانوی کرامت(س) ارسال به دوست نسخه چاپي


مرکز قرآن و حدیث حرم بانوی کرامت(س)

میزبان داوطلبانی از ۹ کشور در مرکز قرآن و حدیث حرم بانوی کرامت(س)


حجت‌الاسلام علی حبیبی اظهار کرد: در سال جاری در مجموع ۹۳۰ فراگیر از نقاط مختلف کشور در بخش‌های مختلف واحد مجازی مرکز قرآن و حدیث ثبت‌نام کرده‌اند و در حال دریافت آموزش‌های قرآنی و معارفی هستند.

 

 

به گزارش خبرگزاری حوزه، حجتالاسلام علی حبیبی با اشاره به اینکه واحد آموزش مجازی، یکی از بخشهای مرکز قرآن و حدیث کریمه اهلبیت(س) است که فراگیران و قرآنآموزان با عضویت در این بخش، میتوانند بهصورت مجازی در برنامههای آموزش قرآن و معارف شرکت کنند، اظهار کرد: در سال جاری در مجموع ۹۳۰ فراگیر از نقاط مختلف کشور در بخشهای مختلف واحد مجازی مرکز قرآن و حدیث ثبتنام کردهاند و در حال دریافت آموزشهای قرآنی و معارفی هستند.

وی افزود: در حوزه آموزش آنلاین ۴۹ دوره در رشتههای صحت قرائت، تجوید، حفظ قرآن کریم، معارف قرآنی، معارف حدیثی، معارف اخلاقی و تربیتی، معارف اعتقادی، صوت و لحن و مداحی در سال جاری، برای ثبتنام علاقهمندان روی سایت قرار گرفته که از میان این دورهها، ۲۳ دوره آغاز شده و در حال برگزاری است.

مسئول واحد آموزشهای مجازی مرکز قرآن و حدیث کریمه اهلبیت(س) با بیان اینکه در بخش آموزش مطالعاتی تا پایان مردادماه، ۱۵۷ نفر ثبتنام کردهاند، گفت: ثبتنامکنندگان در این بخش، با مطالعه خودخوان متون آموزشی در آزمونهای واحد مجازی مرکز قرآن و حدیث شرکت کرده و در صورت قبولی میتوانند، گواهینامه پایاندوره را از مرکز قرآن و حدیث دریافت کنند.

وی افزود: در بخش بینالملل تاکنون ۵۰ نفر از نقاط مختلف جهان تقاضای شرکت در دورههای قرآنی و معارفی را داشتهاند که تاکنون برای این متقاضیان ۶ دوره آغاز شده که در حال برگزاری است.

حبیبی در پایان با اشاره به اینکه در بخش آفلاین از تدریس اساتیدی چون آیتالله سعیدی و حجج اسلام قرائتی و فلاحزاده و... استفاده شده است، یادآور شد: علاقهمندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دورههای مجازی، میتوانند به سایت مرکز قرآن و حدیث و بخش آموزش مجازی مراجعه کرده یا برای اطلاع از دورهها با شماره ۳۷۱۷۵۵۰۷-۰۲۵ تماس بگیرند.

 


خروج